O nas

Jesteśmy dla Ciebie i to właśnie dla Ciebie wkładamy serce w organizację przyjęć oraz przygotowanie naszych potraw i wyrobów.

Nasza historia

Za nami ponad 15 lat doświadczenia na rynku, oferując wyśmienite potrawy, profesjonalną obsługę, doskonałą organizację i konkurencyjne ceny. Każda impreza okolicznościowa, czy to przyjęcie weselne czy inna uroczystość, stanowi dla nas wyzwanie, które podejmujemy z pełnym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do Państwa preferencji, smaków i oczekiwań.

Jesteśmy dumni z faktu, że tak wielu klientów – zarówno firmowych, jak i indywidualnych – zaufało nam przez lata. Jako najlepsi doradcy, zawsze jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły, a zadowolenie klientów jest dla nas największą satysfakcją.

Organizujemy różnorodne wydarzenia, od przyjęć i imprez okolicznościowych po wesela. Świadczymy również profesjonalną obsługę cateringową podczas szkoleń i konferencji, dostosowując się do Państwa preferencji i wymagań.

Nasi wykwalifikowani kucharze przygotowują smaczne dania, a eleganckie dekoracje stołów oraz uprzejma obsługa sprawiają, że każda impreza zostaje zapamiętana jako wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie. Naszym celem jest pozostawienie w pamięci Państwa oraz zaproszonych gości miłych wspomnień na długie lata.

Catering weselny

Catering weselny to nasza specjalność. Zapewniamy kompleksową obsługę przyjęcia, począwszy od tradycyjnego powitania Państwa Młodych chlebem i solą, aż po zakończenie imprezy. Z nami Twój dzień będzie pełen smaku, elegancji i niezapomnianych chwil.

Więcej szczegółów

Catering na chrzciny komunię

Zapewniamy kompleksową obsługę chrzcin i komunii, opartą na naszym doświadczeniu i zaangażowaniu. Dbamy o każdy szczegół przyjęcia, by stworzyć niezapomniane chwile zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości i wzruszeń!

Więcej szczegółów

Catering na urodziny jubileusze

Dla nas organizacja urodzin to wyjątkowy przywilej. Zapewniamy kompleksową obsługę od planowania po realizację, przykładając szczególną uwagę do każdego detalu, by stworzyć niezapomniane urodzinowe przyjęcie. Pozwól nam uczynić Twój dzień jeszcze bardziej wyjątkowym!

Więcej szczegółów

Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości